به نام خدا

مقدمه:

تعطیلات تابستان 4 ماه است که بعد از هفت ما درس خواندن شروع میشود که دانش آموزان میتوانند در این 4 ماه تعطیلی اوقات فراغت خوبی داشته باشند و به کار های غیره بپردازند.

بدنه:

من در تعطیلات تابستان به سر کار رفتم تا بتوانم علاوه بر درس خواندن و آموختن بتنوانم هنری را در کنار درس های خود بیاموزم تا در اینده بتوانم در کار های دیگر هم موفق باشم .

پدر من میگوید کار کردن خیلی خوب است اخر پسر را مرد بار می اورد . حالا که فکر میکنم او راست میگوید اخر حالا که فکر میکنم میبینم بدست اوردن پول خیلی سخت است،پس نباید الکی خرجش کنم و پول را به هدر بدهم اخر پدرم برای بدست اوردنش خیای زحمت کشیده است.

همین طور من در 4 ماه تعطیلی به کلاس زبان رفتم تا بتوانم در سال اینده در درس زبان موفق باشم چون زبان انگلیسی یکی از زبان های مهم دنیاست و یاد داشتن این زبان کمک بزرگی به ادم میکند تا در اینده انسانی موفق باشد و همین طور این کار خود یک هنر است.

نتیجه:  

سر انجام تابستان تمام شد و من دوباره دلم برای تفریح ها ، مسافرتی که در تابستان امسال رفتیم ، کلاس زبان ، کار و غیره تنگ خواهد شد .

این انشا برای پسران بود برای دیدن انشای دخترانه اینجا کلیک کنید .

ویرگول ، سایت درسی زبان ,تابستان ,موفق ,بتوانم ,تعطیلات ,اینده ,تعطیلات تابستان ,کلاس زبان ,موفق باشم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

s-sedayemoshaver wsshop.rzb.ir محرم 94 محرم 1394 دانلود مداحی محرم 94 کریمی هرچی بخوای رشته بازیگری فیلم و کارتون وکیل پایه یک دادگستری